#1 2008-03-16 21:23:02

pibe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 17
Punktów :   

no i po wszystkim...

Witam serdecznie każdego, kto tu jeszcze zajrzy, bo przecież już jest po i pewnie mało będzie chętnych do odwiedzenia naszego cudownego forum:) dodam, że niestety, bo uwielbiałem tu zaglądać i jeśli nikt tu nic nie będzie pisał, to będzie mi tego brakować.

No ale korzystając z okazji chciałem podziękować:
- Kamilowi - za organizację całej wycieczki (nie będę tego wszystkiego wymieniać, tyle tego) - super wspomnienia zostaną na wieki
- Tomkowi - za produkcję czapek - to zaskoczyło, pozytywnie
- Ewie i Mikołajowi - za znoszenie moich humorów - fakt, pierwszy dzień mnie zaskoczył, ale weźmy poprawkę na ogólne moje zmęczenie:)
- Arkowi - że pomimo mojego napastowania nadal ze mną gada, chyba gada, bo dawno się nie słyszeliśmy:)
- Grzesiom - za imieniny, na których może nie popisałem się prezentami ale trochę zaskoczyli, hehe, sami sobie winni, ale dodam, że impreza była lajtowa, ale wypaśna:)
- Grzesiowi - za oględziny mojego auta - następnym razem zabiorę ze sobą też klocki hamulcowe
- Wszystkim - za urodziny Kamila - żałuję, że moje wypadają w marcu:(
- Wszystkim - za opiekowanie się mną na stoku - wróciłem cały, moja skuteczność korzystania z ubezpieczenia spadła, ale to akurat dobrze się stało
- Tomkowi znowu - za ubezpieczenie - bo wiadomo, jak coś robić to z zabezpieczeniem:)
- Sparowi - jak dobrze, że był tak blisko
- Santa Cruz - ta firma zrobiła deskę, która mnie nie zawiodła
- Włochom - że tak dbają o stoki i mili tacy - chociaż z muzyką niemiecką to lekka przesada była
- Rodzicom - że martwili się o mnie cały czas

I na koniec bardzo ważne podziękowania:
- Agnieszce i Krzysiowi - że wozili mój i nie tylko tyłek na stok codziennie, miło, dziękuję raz jeszcze

A tak na koniec, jeśli ktoś jest zainteresowany, przydatny adres - www.snowtrex.pl

Pozdrawiam

PIBE

Offline

 

#2 2008-03-16 21:25:05

pibe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: no i po wszystkim...

No i masz, wiedziałem, że o kimś zapomnę.

Podziękowania kolejne:
- Bartkowi - za to forum:)

No to chyba już mogę spokojnie iść spać...

No dobra, ok, dopiszę to bo już widzę Wasze miny, hehe
- WSZYSTKIM WAM ZA SUPER WYJAZD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to koniec, wystarczy, mamie Madonny nie dziękuję, hehe (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi)

Papa

Offline

 

#3 2008-03-17 19:12:13

Bartus

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 30
Punktów :   

Re: no i po wszystkim...

Dziękuję za podziękowania.

Ja jeszcze dorzucę podziękowania dla dzieci za to, że ładnie jeździły i na głowę nie wchodziły (ale mi się zrymowało )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.csreggae.pun.pl www.heroes3.pun.pl www.magisterka-opiekuncza.pun.pl www.lsdclan.pun.pl www.everold.pun.pl